13°

Влада та громадськість Рівного обговорять шляхи впровадження медичної реформи у місті

Завтра, 31 серпня о 15.00 в Інформаційно-освітньому просторі «Інфохаб»  (м. Рівне, вул. Словацького, 3А) відбудеться круглий стіл, де будуть обговорені шляхи втілення медичної реформи у Рівному, зокрема і  її першого етапу – перетворення міських медичних закладів на комунальні некомерційні підприємства. Захід відбудеться в рамках проекту «Залучення громади Рівного до впровадження реформ», що реалізується об’єднанням громадських організацій «Рада реформ Рівного».

16 серпня на сесії Рівненської міської ради було прийнято рішення про перетворення чотирьох комунальних медичних закладів вторинної ланки у некомерційні підприємства та затверджено їх статути. Проаналізувавши текст статутів, що були ухвалені, юристи та правозахисники громадських організацій спільно з представниками медичної спільноти внесли ряд пропозицій, які враховують чинну законодавчо-нормативну базу.

 Під час круглого столу будуть обговорені розроблені пропозиції громадськості щодо ухвалених статутів,  а також обговорена участь представників громадськості у складі спостережних рад місцевих закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу вторинного рівня.

 У круглому столі візьмуть участь депутати Рівненської міської ради, представники міського управління охорони здоров’я, представник Громадської ради при МОЗ України, представники медичної спільноти та громадські активісти.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp