21°

Власників 58 маршруту викликали на “килим” через інцидент з дітьми Героя Небесної Сотні

Джерело: ЧаРівне

Сьогодні у Рівному відбулось засідання комісії транспорту, зв’язку та екології, під час якого розбирались із ситуацією, що трапилася з дітьми Героя Небесної Сотні Валерія Опанасюка.

Нагадаємо, в понеділок ввечері троє водіїв маршрутки номер 58 відмовили у проїзді дітям з посвідченнями у вечірню пору доби: Водії рівненських маршруток ображають дітей героя Небесної сотні

Найперше висловивась дружина загиблого Героя Вікторія Опанасюк. Вона зазначила, що історія, яка трапилась з її дітьми – це не поодинокий випадок, а цілком системна ситуація, яка трапляється з багатьма людьми пільгових категорій у Рівному.

Ми часто стикаємось з тим, що маршрутки не хочуть брати дітей, не тільки моїх, а всіх багатодітних родин. Хоча за умови доровору з транспортним управлінням, водії повинні незалежно від умови наявності пільгових місць перевозити дітей родин загиблих атовців і Героїв Небесної Сотні і багатодітних родин. Люди не знають про свої права. Прошу перевізників оприлюднити у маршрутках витяги із нормами про перевезення людей пільгових категорій, аби самі люди знали, коли мають право на безплатний проїзд.

Своєю чергою в.о. управління транспорту та зв’язку міста Дмитро Царук зазначив, що, на жаль, ідендифікувати конкретних водіїв, які здійснили порушення, не вдалось. Тому на засідання запросили усіх перевізників, які мають транспорт на цьому маршруті.

Присутні перевізники вибачились перед дружиною загиблого Героя, однак знайти винуватців серед своїх водіїв теж не можуть через відсутність ідентифікації. Але обіцяють провести профілактичні бесіди, а у разі повторення подібної ситуації, звільняти недобросовісних керманичів маршруток. У результаті обговорення вирішили окремо зібрати усіх водіїв маршруту 58, аби вони особисто вибачились перед дружиною Героя.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp