Власниця рівненського ринку прокоментувала ситуацію із підвищенням цін для торговців | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-03-2020  14:23
Власниця рівненського ринку прокоментувала ситуацію із підвищенням цін для торговців
Джерело: Рівне Медіа

Днями стало відомо про те, що керівництво ринку «Дикий» підвищило орендну плату для торговців. Це викликало обурення у підприємців. Сьогодні під час засідання сесії Рівненської міської ради власниця ринку Олена Нездюр пояснила, що зростання плати не пов’язано із карантином.

Оплата за послуги ринку здійснюється за місяць. У березні місяці підприємці дійсно почали отримувати повідомлення про збільшення вартості послуг. Це внутрішня господарська діяльність підприємства, яка зорієнтована на отримання прибутку. З початком карантину усі підприємці були повідомлені особисто мною по радіорубці і також повідомлено на стенді для оголошень, що в період карантину оплата не береться зовсім. Ніяка. Ні нова, ні стара. За цей період, хто переплатив уже на початку березня, буде здійснено перерахунок цих коштів по закінченню карантину – прямо пропорційно відпрацьованим дням, – зазначила Олена Нездюр.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
18C°
1м/с