Вночі п'яний неповнолітній ганяв на мотоциклі вулицями Рівного | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
18-09-2018  12:29
Вночі п’яний неповнолітній ганяв на мотоциклі вулицями Рівного

Сьогодні, близько 3-ї ночі, на вулиці Богоявленській патрульні помітили мотоцикл, водій якого проїхав на заборонений сигнал світлофора.

Поліцейські вирішили зупинити цей транспортний засіб, однак водій проігнорував завчасно подану вимогу про зупинку і лише пришвидшився.

Шляхом блокування мотоцикл зупинили на вулиці Льонокомбінатівській.

Керманичем виявився неповнолітній рівнянин. На місце події викликали батьків. Під час спілкування з водієм патрульні помітили явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд проводився на місці зупинки транспортного засобу. В крові 17-річного керманича виявилось 1,11 проміле алкоголю.

Поліцейські повідомили про подію працівників ювенальної превенції.

На водія склали протоколи: ч.6 ст.121 КУпАП (керування транспортним засобом з номерним знаком, що не належить цьому засобу), ч.2 ст.122 КУпАП (проїзд на заборонений сигнал світлофора), ст.122-2 КУпАП (за невиконання вимоги про зупинку), ч.1 ст.126 КУпАП (не мав при собі поліса обов’язкового страхування), ч.1 ст.126 КУпАП (не мав при собі реєстраційного документа на транспортний засіб), ч.2 ст.126 КУпАП(керування тз особою, яка не має права керування), ч.1 ст.130 КУпАП (керування в стані алкогольного сп’яніння).

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
1C°
3м/с