20°

7 dniv, сім днів, 7 днів

Володимир Хомко: життя у місті не зупинялося й на мить

Попри карантин Рівне живе своїм звичним життям, працюють усі комунальні служби, триває будівництво, реалізуються плани, – про це у інтервю журналісту газети “7 днів” розповів міський голова Володимир Хомко. 

– Життя у місті продовжується. Хоч і не всі це помічають, – зазначив мер. – І раніше, і тепер люди часто не задумуються над простими речами. От ви відкрутили кран – тече вода. Не думаєте, що цю воду потрібно підняти з глибини, відтранспортувати за 25 кілометрів, двічі очистити, похлорувати, подати в мережу, підняти вам на 9 поверх, а потім, після використання, – доставити на очистку за 14 кілометрів на «Азот». Сотні людей щодня, щохвилини відкручують крани і не задумуються, скільки людей задіяно, щоб вони мали елементарне – воду в оселі.

І так в усіх сферах міського життя. Скажімо, нині попри карантин на повну працює міське ШЕУ. Ремонтують двори і вулиці, наносять розмітку на дорогах, постійно проводиться дезінфекція. Працює спецкомбінат, щодня відбуваються поховання, цвинтарі утримуються в нормальному стані. КАТП-1728 систематично вивозить з міста сміття, доглядає за сміттєвим полігоном. Трест зеленого господарства щодня займається прибиранням та озелененням: висаджують дерева, кущі та квіти, у тому числі й тюльпани.

Проводиться капітальний ремонт житлового фонду, ремонтуємо ліфти. Створили систему диспетчеризації для 20 одиниць вертикального транспорту. Працюють інші комунальні служби. І найголовніше – працюють лікарні, самовіддано трудяться медики.

Джерело: 7 днів