Володимирецькі рятувальники спільно з місцевою пожежною командою ліквідували пожежу в житловому будинку (ФОТО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
24-03-2019  15:20
Володимирецькі рятувальники спільно з місцевою пожежною командою ліквідували пожежу в житловому будинку (ФОТО)

23 березня трапилась пожежа в приватному житловому будинку в селі Каноничі Володимирецького району. До місця події відразу було направлено бійців пожежно-рятувальної частини з райцентру.

Прибувши до місця пожежі рятувальники з’ясували, що пожежа виникла всередині житлового будинку. Всі приміщення були заповнені димом. Існувала загроза поширення пожежі на значну площу та на покрівлю. Враховуючи віддаленість від місця пожежі вододжерел та неможливість забезпечити безперебійну подачу води для пожежогасіння, керівником гасіння пожежі було прийняте рішення про додаткове залучення резервного караулу підрозділу та місцевої пожежної команди з сусіднього села.

Згодом рятувальники локалізували пожежу. Спільними силами рятувальників місцевої пожежної команди с. Кідри та місцевого населення пожежу вдалося приборкати. Від повного знищення вогнем житловий будинок було врятовано.

Вогонь встиг пошкодити дві житлові кімнати, знищити перекриття над однією з кімнат, частково пошкодив домашнє майно в будинку.

У зв’язку із стрімким збільшенням кількості пожеж в районі, рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре застерігають мешканців краю суворо дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки, та дбати про належний протипожежний стан власних господарств, щоб уберегти свою оселю та майно від вогню.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
3м/с