19°

погода у Рівному

Волонтери просять рівнян не купувати хворим діткам солодощі

Голова правління фонду «Скарбниця Надії» Мар’яна Рева у себе на сторінці в Facebook закликає мешканців міста допомагати дітям в лікарні корисними речами.

За її словами, на новорічні свята у медзакладах та сиротинцях буде багато подарунків для дітей, однак більшість з них – такі, що не допоможуть, а навпаки зашкодять.

Можна витратити невеликі гроші, але дійсно підтримати Напишіть нам і ми розповімо що краще купити. Не викладаємо список в інтернет, щоб люди одночасно не купили одне й те саме. Крім того, треба оплатити ліки для двох дорослих дівчат на хіміотерапії. Це Іванка Щетиніна (вориконазол на суму 16 тисяч гривень) та Юля Пасічник (атенатив на суму 26 тисяч гривень). Ще ми плануємо привітати мам в онкогематологї і подарувати їм сухофрукти. Хто має має бажання долучатися? Ви можете привезти сухофрукти нам на офіс вул Данила Галицького 19 офіс 519, – зазначає Мар’яна Рева. Реквізити для надання допомоги:

КАРТА ПРИВАТБАНК: № 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва (корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну).

Джерело: 0362.ua