20°

Воротар з Барселони приїде на перегляд до «Кардинала»

На перегляд до міні-футбольного клубу «Кардинал-Рівне» має приїхати молодий воротар з Іспанії, який має українське коріння. Про це минулого тижня заявив головний тренер рівнян Станіслав Гончаренко. Прізвища тренер не назвав. Мовляв, поки що це секрет.

Повідомляє Рівне Вечірнє.

Втім, відкрив завісу таємничості сайт «Футзал України». За інформацією цього ресурсу, мова йде про 20-річного Романа Слободянюка. Він уродженець Вінниці, який в шість років з мамою переїхав до Іспанії. Там займався в одній із футзальних шкіл у Барселоні. Потім виступав у нижчих іспанських дивізіонах.

Новий голкіпер «Кардиналу» нині потрібен. Як ми вже повідомляли, клуб припинив співпрацю з Юрієм Свинарчуком, а минулого тижня через сімейні обставини повернувся до рідного Львова Ярослав Мирикішка. Тож зараз у команді з воротарів Олександр Сіріцький, який через травму пропустив весь минулий сезон, та зовсім юний Дмитро Бутов.

Переглянути «іспанця» Станіслав Гончаренко планує під час міні-збору у Польщі, що пройде з 16 по 18 серпня у Бєльсько-Бялі. Рівняни двічі зіграють з тамтешнім «Рекордом», за який виступає екс-«кардиналівець» Олександр Бондар, а також ще з кимось (з ким — поки невідомо).