13°

Ворожі авіанальоти на мирний Харків не припиняються

Ворожі авіанальоти на мирний Харків не припиняються Учора вдень, сьогодні вночі і з ранку місто та його мешканці потерпали від бомбардувань російських літаків.

Під удари потрапили центральні райони Харкова, житлові масиви, об’єкти інфраструктури. Російські окупанти продовжують безжально знищувати населення Харківщини.

Ворог обстрілює українців з землі та неба. В результаті значних руйнувань та пожеж є жертви серед цивільного населення, багато людей отримали травми.

Поліція Харківщини, не зважаючи на надшалені навантаження, продовжує гідно нести службу по захисту населення від криміналітету та наслідків воєнних дій.

Пріоритетами для поліції є надання всебічної допомоги громадянам у вирішенні нагальних питань, оперативна реакція на повідомлення про вчинення злочинів, правопорушень, дії підозрілих осіб, протидія фактам мародерства, шахрайства, зазіхань на життя та здоров’я мешканців міста та області.

Слідчі ретельно документують дії ворожої армії, проводять досудове розслідування за фактами посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, порушення законів та звичаїв війни.

Оперативно працює відновлена служба 102, діють додаткові лінії зв’язку у кожному районі міста та області.

Поліція готова прийти на допомогу цілодобово. Ми завжди стоїмо на варті законних інтересів наших громадян.Тримайся, Харків! Разом ми обов’язково переможемо!