Вибори на Рівненщині: зареєстровані кандидати у депутати та голови рад | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
09-10-2017  10:20
Вибори на Рівненщині: зареєстровані кандидати у депутати та голови рад

П’ять ТВК на Рівненщині зареєстрували 605 кандидатів у депутати, 34 кандидати на посаду сільського та селищного голови, а  також трьом кандидатам відмовили у реєстрації.

Демидівська селищна виборча комісія об’єднаної територіальної громади зареєструвала 167 кандидатів у депутати до відповідної селищної ради та 12 кандидатів на посаду селищного голови громади.

Клеванська селищна виборча комісія зареєструвала 162 кандидатів у депутати до відповідної селищної ради та дев’ять кандидатів на посаду селищного голови.

Немовицька сільська виборча комісія об’єднаної територіальної громади зареєструвала 130 кандидатів у депутати до Немовицької сільської ради та 6 кандидатів на посаду сільського голови громади.

Тараканівська сільська виборча комісія об’єднаної територіальної громади прийняла рішення про реєстрацію 84 кандидатів у депутати до відповідної сільської ради та п’яти кандидатів на посаду сільського голови.

Ярославицька сільська виборча комісія об’єднаної територіальної громади зареєструвала 62 кандидати у депутати Ярославицької сільської ради Млинівського району та двох кандидатів на посаду сільського голови громади. Також територіальна виборча комісія відмовила у реєстрації трьом кандидатам у депутати, висунутих Радикальною партією Олега Ляшка, через відсутність усіх необхідних документів для реєстрації.

Серед 34 кандидатів на посаду сільського та селищного голови об’єднаних територіальних громад 22 особи є кандидатами – самовисуванцями та 12 – балотуються від місцевих організацій партій.

Загалом, десять політичних партій братимуть участь у виборчих перегонах до об’єднаних територіальних громад Рівненщиини, які відбудуться 29 жовтня 2017 року. Зокрема: Аграрна партія України, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Всеукраїнське об’єднаня «Свобода», «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість», «Наш край», Радикальна партія Олега Ляшка, «Опозиційний блок», Об’єднання «Самопоміч» та «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-1C°
3м/с