10°

Вибухотехніки Рівненщини розміновують деокуповані території

Вибухотехніки з Рівненщини продовжують розміновувати деокуповані території на сході нашої країни. Про це повідомили в поліції Рівненської області.

«Найскладнішим, як завжди, у розмінуванні залишається зачистка значної території від протипіхотних мін і касетних суббоєприпасів, яку потрібно ретельно обстежувати. Адже місцями їх щільність сягає чотирьох мін на метр квадратний. До того ж, це часто відбувається під щільними обстрілами. Утім, попри небезпеку, ми працюватимемо доти, поки не очистимо нашу землю від боєприпасів, які залишили окупанти», – зазначив начальник вибухотехнічної служби Валерій Крутой.

Працівники відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Рівненській області впродовж трьох місяців працювали у складі зведеного загону. Вони виявляли та знешкоджували вибухонебезпечні предмети на сільськогосподарських полях, у приватних домогосподарствах та комунальних закладах, які були окуповані ворогом. Нещодавно двоє рівненських фахівців повернулися з Харківської області, де їх змінили колеги.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp