15°

Виконання робіт по реконструкції стадіону «Авангард» знаходиться на стадії здійснення експертизи

У мережі Фейсбук Президент НК «Верес»  Олексій Хахльов опублікував звіт щодо реконструкції стадіону «Авангард» на вул.Замковій, 34 в м. Рівне. Частину 2.

Зміст ЗВІТУ:

Виконання робіт по реконструкції стадіону «Авангард» на вул.Замковій, 34 в м. Рівне знаходиться на стадії здійснення експертизи Проекту «Реконструкція стадіону «Авангард» на вул.Замковій, 34 в м. Рівне».

На даний час:
1. Станом на 10.11.2017 року проектно-кошторисна документація (Ескізний проект «ЕП») Проекту «Реконструкція стадіону «Авангард» на вул.Замковій, 34 в м. Рівне» все ще знаходиться на експертизі в Державному підприємстві «Спеціалізована державна експертна організація — Центральна служба Української державної будівельної експертизи». Згідно до Договору N00-2041-17/ЦБ від 04.10.2017 року здійснюється експертиза Ескізного проекту «ЕП». ПП «Артпростір» отримано перелік зауважень щодо наданих на експертизу документів. Ведеться робота по усуненню недоліків та внесення відповідних коректив. На вівторок призначена зустріч щодо фіналізації позицій сторін по договору.

2.Обговорені всі умови заключення угоди щодо експертизи стадії Проект «П» Проекту «Реконструкція стадіону «Авангард» на вул.Замковій, 34 в м. Рівне».

3.Проведено зустрічі та налагоджено конструктивну комунікацію між експертною установою та проектною організацією.