23°

погода у Рівному

Виконавча служба арештувала майно бізнесмена, який заборгував за тепло

Державна виконавча служб розпочала роботу зі стягнення заборгованості за послуги теплопостачання 

Уже декілька днів фахівці ТОВ “Рівнетеплоенерго” виїжджають за адресами боржників, по яких відкриті виконавчі провадження, у складі мобільних груп із представників ДВС та поліції.

Проводиться опис та вилучення майна, накладення арештів та заборон на відчуження. В результаті ретельного вивчення даних по боржниках, виявляється, що деякі з них не лише цілком платоспроможні, а й доволі заможні люди. Як, наприклад, відомий у Рівному підприємець Б., чий борг за виконавчим провадженням становить понад 100 тисяч гривень. І чиє майно тепер під арештом до сплати боргу.

ТОВ “Рівнетеплоенерго” нагадує, що вони завжди відкриті до співпраці зі своїми споживачами. Якщо ви надто затягнули зі сплатою і погасити всю суму боргу одним платежем вам не під силу – зверніться до “Рівнетеплоенерго”, і вони знайдуть індивідуальний шлях вирішення проблеми.

Не затягуйте до моменту, коли у ваші двері постукає виконавча служба. Адже через комунальний борг ви можете залишитися без майна чи потрапити під інші заходи впливу ДВС.