6°

Виставку “30 років Вишеградської співпраці” експонували у Дубні

У середу, 25 серпня, у Дубні на майдані Незалежності відбулося відкриття виставки “30 років Вишеградської співпраці”. Виставку створило Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку. Про це йдеться на сторінці Дубно-влада-онлайн у фейсбуці.

Повідомляють Вісті за інформацією Район.Дубно.

У відкритті взяли участь: міський голова Дубенської територіальної громади Василь Антонюк, аташе Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку Пьотр Урбановіч, історики, освітяни, представники національно-культурних товариств та громадськості міста.

На виставці представлені найбільш вагомі напрацювання та результати діяльності об’єднання держав “Вишеградської четвірки”. Цю спільноту спочатку в складі трьох, а згодом й чотирьох держав Центральної Європи (Чехія, Польща, Словаччина та Угорщина), створили в 1991 році з метою європейської інтеграції, посилення військової, економічної та енергетичної співпраці. Вишеградська група, яку ще називають “Вишеградською четвіркою” або ж V4, презентувала намагання цих країн співпрацювати в багатьох сферах.

Під час презентації прозвучали поетичні та музичні твори класиків Польщі, Угорщини, Словаччини та Чехії, а також присутні ознайомились з історичною довідкою щодо утворення Вишеградської четвірки та її стосунки з Україною.

Виставка “30 років Вишеградської співпраці” експонуватиметься в Дубні на майдані Незалежності впродовж двох тижнів.