27°

Як бізнес Рівненщини виживає та розвивається за допомогою державних програм?

Навіть в умовах жорсткої блокади та руйнівних війн, український бізнес демонструє неймовірну стійкість. Завдяки вірі в людей, у свою справу та майбутнє країни, підприємці шукають нові рішення, працюють та зберегли робочі місця для тисяч українців, повідомляє Рівненська ОВА.

Цього року держава значно розширила програми підтримки бізнесу, виділивши на цю сферу понад 45 млрд грн. Такі програми, як “5-7-9”, “єРобота” та “єОселя”, надають підприємцям пільгові кредити, гранти, допомогу в працевлаштуванні та інші інструменти для розвитку.

“Економічна платформа “Зроблено в Україні” – це не просто слова, це комплексна стратегія, спрямована на підтримку українського виробника”, – йдеться у повідомленні.

Платформа “Зроблено в Україні” покликана підтримувати українських виробників (надання пільг, стимулів, допомога в просуванні продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках), створювати зручні платформи для взаємодії бізнесу та споживачів (онлайн-маркетплейси, каталоги, інформаційні ресурси), популяризувати українські товари (рекламні кампанії, виставки, участь у міжнародних заходах).

Завдяки спільним зусиллям держави та бізнесу Україна має всі шанси не лише зберегти, але й суттєво зміцнити свою економіку, створивши нові робочі місця та покращивши добробут українців.

Разом ми відбудуємо сильну та процвітаючу Україну!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp