5°

Як на Рівненщині проходить реформа шкільного харчування?

Рівненська обласна державна адміністрація формує регіональну програму реформування шкільного харчування на період до 2027 року. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

За його словами, програма передбачає підвищення кваліфікації кухарів та інших працівників їдалень, а також розробку нових форм організації подачі їжі, які б дозволили учням обирати собі меню.

Наразі на Рівненщині усіма видами харчування охоплено 102,4 тисячі здобувачів освіти, у тому числі гарячим харчуванням – 91,4 тис учнів, з яких 61,9 тис – діти пільгових категорій. Середня вартість одноразового гарячого харчування в школах складає 38 грн та 54 грн у дитсадках.

«Збалансоване харчування – це здоров’я дорослих та дітей. Правильні харчові звички найкраще формувати з дитинства, а допомогти в цьому можуть вчителі та школа. Саме тому в закладах освіти Рівненщини триває робота над формами організації подачі їжі, які б дозволили учням обирати собі меню», – сказав Сергій Подолін.

Реформування системи шкільного харчування – ініціатива першої леді України Олени Зеленської. Воно спрямоване на забезпечення дітей якісним та збалансованим харчуванням, а також на формування у них правильних харчових звичок.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp