17°

Як оцінюють школярів Рівненщини, які зараз знаходяться за кордоном

Перебування школярів за кордоном не звільняє їх від здачі підсумкових робіт у школах, які вони відвідували за місцем перебування. Про це під час брифінгу розповів начальник міського управління освіти Богдан Турович.

Вчителі мають провести оцінювання усіх дітей, навіть якщо вони не долучалися до дистанційного навчання, зауважив Богдан Турович.

Він пояснив, що згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки, одна з форм оцінювання дітей, які навчаються за кордоном, але не долучаються до дистанційного навчання тут в Україні – це контрольні роботи.

“Є предмети, такі як математика, фізика, які в усіх країнах викладаються практично за однією програмою, то тут простіше, тут можна перенести оцінки, які дитина отримає за кордоном. Але є наші предмети: історія України, українська мова, які вчитель має оцінити. Тому я б просив поставитися з розумінням до таких речей, бо це не забаганка вчителя”, – сказав начальник управління освіти Рівного.

Посадовець нагадав, що навчальний рік у Рівному завершується 3-го червня.

Він також зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення військ рф в Україну з Рівного виїхали понад три тисячі дітей.