11°

Як створюють шкіряні браслети

Шкіряні браслети з’явилися в первісні часи — мисливці на мамонтів та печерних ведмедів застосовували шкіряні смужки на зап’ясті, аби уникнути смертельних укусів хижих звірів та травм від метання списа. Браслет вважався атрибутом мужності та сили. Пізніше аксесуар почали носити жінки як талісман. Уже наприкінці 19 століття в Європі браслет увійшов до аристократичної моди серед представниць жіночої статі як символ високого статусу та заможності.

Типи жіночих шкіряних браслетів

З плином століть, втративши певний практичний сенс, жіночий шкіряний браслет зберіг символізм та естетичну цінність. Умовно розділити вироби можна на два типи.

Важкі 

Виготовляють на основі твердого металу, який покривають шкірою та декорують дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням. Є ефектним доповненням вечірньої сукні, повсякденного та ділового стилю одягу.

М’які

Виготовляють зі шкіри без використання металевої основи та дорогого каміння.

М’які вироби вирізняються доступністю, гарно облягають зап’ястя.

Матеріал виготовлення шкіряних браслетів

При створенні шкіряних прикрас використовують такі види шкіри:

  1. Натуральна — свиняча, теляча, зміїна, ведмежа, крокодиляча та шкіра ската. Вони відмінно переносять перепади температури — не тріскаються, не розтягуються, досить міцні та довговічні.
  2. Штучна — доступна за ціною, представлена великим розмаїттям колірних рішень, погано пропускає повітря, тому зап’ястя під час носіння пітніє.
  3. Екошкіра — відрізняється високим рівнем зносостійкості, міцності, повітропроникності, добре переносить перепади температури.

Шкіряний браслет вписується в будь-які стилі одягу, є чудовим доповненням образів бохо, casual, у східному та етнічному стилях.

Декор шкіряних браслетів

Жіночі шкіряні браслети представлені величезним розмаїттям декору:

  1. Текстиль — використовують як затяжки або декор на виробі.
  2. Ексклюзивне скло — надає браслету елегантності та лаконічності.
  3. Чорні та перлинні намистини — природного, морського та річного походження, мають неправильну форму, приємний блиск, товстий шар перламутру.
  4. Коштовне каміння високої міцності — шпінель, цирконій яскраво сяють та переливаються в сонячних променях.
  5. Металеві перетяжки та підвіски — кільця, рамки, заклепки, фастекси, пряжки, люверси зі срібла, золота та бронзи.

Кожна модель несе свій сенс, підкреслює смак, розкриває індивідуальність власниці.

Плетіння шкіряних браслетів

Для виготовлення браслетів зі шкіри використовують основні види переплетіння:

  1. Тонке. Виріб із тонких перевитих шкіряних стрічок завтовшки близько 1,5 сантиметра.
  2. Товсте. У виготовленні браслета широкого плетіння використовують кнопки для кріплення стрічок. Ширина виробу буває від 6 до 12 сантиметрів.

Слід зазначити, що браслет не повинен перетискати руку або бовтатися на ній. Варіант застібки необхідно підбирати відповідно до особистих уподобань.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp