Як вибрати фен | Який фен краще для волосся ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-05-2017  9:06
Як вибрати фен | Який фен краще для волосся

Фен впевнено можна вважати одним з найбільш популярних винаходів, які жінки практично кожен день використовують для догляду за собою. З його допомогою можна значно полегшити собі життя, адже тільки що вимите волосся можна з легкістю висушити всього за кілька хвилин. Крім цього, прилад дозволяє експериментувати з волоссям і створювати найрізноманітніші укладання на будь-якій довжині волосся. При бажанні ви можете зробити собі голлівудські локони, створити нереальний обсяг або зробити ідеально рівну укладання без застосування прасування. Але гарантувати бажаний ефект може тільки правильно підібраний фен. А який телефон краще зараз дізнатися не просто. Це обумовлено різноманітністю моделей техніки. Причому важливо, щоб пристрій було максимально надійним, функціональним і мало в комплекті велика кількість всіляких насадок. Тому, щоб зрозуміти, якою фен краще достатньо ознайомитися з даним матеріалом, який розкриє всі секрети вдалого вибору.

Потужність фена

Як вибрати фен для волосся правильно? Спочатку зверніть увагу на його потужність. Від цього параметра залежить швидкість сушіння. Тому, якщо вас цікавить максимально продуктивний прилад, то виберіть модель з високими показниками потужності. Але варто також пам’ятати, що високий рівень потужність – це не завжди плюс. Адже потужність відповідає не за нагрівання повітря, а за швидкість роботи приладу. Тому, якщо ви власниця тонкого, ламкого та схильних до пошкодження волосся, краще зупинити свій вибір на моделі з оптимальним рівнем потужності. Показник не повинен перевищувати 1800 Вт. Це правило поширюється і на власниць коротких стрижок. Так як занадто потужні моделі володіють високою швидкістю роботи, то сушіння волосся хоч і станеться в прискореному режимі, але укласти красиво пасма вам просто не вдасться. А ось якщо у вас красиві довге волосся, тоді ви з легкістю можете робити акцент на напівпрофесійні моделі, потужність яких може бути близько 2000 Вт.

Як вибрати фен для укладання волосся по температурі нагріву?

Класичної температурою нагріву будь-якого фена прийнято вважати від 70 до 130 градусів. Причому сучасні моделі оснащені спеціалізованим датчиком для регулювання режимів. Звичайно, професійні моделі можуть мати більше 3 режимів, але для домашнього використання вам цілком вистачить стандартної моделі. Як правильно вибрати фен ви повинні вирішити самі, адже варто враховувати структуру волосся. Тонкі волосся вимагають щадного режиму. А ось для нормального волосся можна використовувати максимальний температурний режим.

Як вибрати фен за насадкам?

Насадками комплектуються в основному всі сучасні фени. Так, якщо вас цікавить фен професійний який краще, то тут особливе значення приділяйте саме кількістю насадок в комплекті. А ось стандартні домашні моделі можуть мати класичний набір насадок. Наприклад, концентратор, який відповідає за подачу спрямованої на волосся струменя повітря. Свого роду він служить продовженням корпусу приладу. З його допомогою можна прибрати непотрібні хвилі, випрямити волосся без використання праски або просто швидко просушити волосся. А щоб отримати ідеально рівні і прямі волосся стилісти рекомендують сушити волосся феном паралельно : від коренів до кінчиків локонів. Також часто в стандартних фенах ви може побачити насадку дифузор. З його допомогою швидко й без зайвих клопотів створити гарний обсяг або локони. Особливо ефектний результат отримають власниці хвилястого або кучерявого волосся.

Корпус фена: як вибрати?

Корпус фена – важливий критерій при виборі моделі. Бюджетні моделі не відрізняються бездоганною якістю, але техніка гідних брендів характеризується непоганий щільністю і високою термостійкістю. Але пам’ятайте, що занадто тонкий пластик при максимальних навантаженнях може перегрітися і навіть розплавитися. Тому в процесі сушіння слідкуйте за температурним режимом фена. А краще робіть акцент на максимально якісних виробах сегмента люкс. Також при покупці стежте за якістю швів і акуратності стиків. Причому на корпусі не повинно бути жодних дефектів, а особливо відколів або подряпин.

Вага корпусу також грає роль, адже погодьтеся, що занадто важкий прилад вам буде складно довго тримати в руці. Ось чому акцентувати увагу на краще максимально компактних і легких приладах. Ідеальним вибором можна вважати фени з гумовими ручками, що зможе гарантувати відмінне зчеплення з долонями. Також зверніть увагу на довжину проводу, яка для домашніх моделей повинна становити не менше 1,5 м. А от професійні вироби повинні володіти проводом довжина якого буде мати мінімум 3 м.

Функціонал фенів

Стандартні моделі домашніх фенів в основному здатні впоратися лише з основною функцією – сушкою волосся. Тому купуючи бюджетний фен не розраховуйте на значний набір опцій і вже тим більше на створення розкішних укладок. Але напівпрофесійні моделі здатні здивувати великою кількістю корисних функцій. Наприклад, у багатьох якісних моделях фенів є кнопка “холодної подачі повітря”. Включаючи її ви можете повністю відключити роботу нагрівального елемента. Особливо дана опція радує в жаркий час року, завдяки якій можна швидко висушити волосся без зайвого дискомфорту.Крім цього, гарячий потік повітря не може гарантувати ідеальний ефект, тому для завершення процедури часто використовують саме холодне повітря. Відповідно, після створення обсягу або локонів ви зможете швидко завершити укладання і закріпити її природним чином.

Який фірми вибрати фен?

Питання виробника – найпоширеніший. Багато жінок стикаються з труднощами вибору саме через бренд. Але експерти рекомендують не експериментувати і віддавати перевагу відомих виробників побутової техніки. Бренди Scarlett, Vitek, Philips та інші популярні компанії, які добре зарекомендували себе на ринку. Крім цього, свідченням відмінної якість продукції може служити наявність гарантій від компанії. Тільки продукція преміального сегмента здатна похвалитися наявністю гарантії, яка в окремих випадках може становити від 1 року і до 3 років.

Мета:


Читайте також:7C°
4м/с