Як відзначатимуть Великдень у Рівному? | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
02-04-2020  16:57
Як відзначатимуть Великдень у Рівному?
Джерело: 7 днів

Карантин вносить свої корективи не лише в буденне життя, він може кардинально змінити Великодню традицію. Схоже на те, що в он-лайн перейдуть не лише богослужіння та проповіді, а й святкові дійства.

Уже за тиждень католики відзначатимуть Великдень. Рівняни, що належать до цієї конфесії, дивитимуться святкову месу через інтернет.

– У храмах нині людей небагато, адже діє обмеження, – розповів настоятель Костелу святих Апостолів Петра і Павла і Божого Милосердя Владислав Чайка. – Тому ми здійснюємо он-лайн трансляцію мес через наш канал на ю-тубі. Так само буде й на Великдень. Закликаємо наших людей слухати католицький радіоканал «Марія», а також переглядати телебачення Віковічного слова. Віряни з розумінням ставляться до обмежень, сподіваюся, що так буде і під час свята.  

 

Як цього року святкуватимуть Великдень православні, поки що достеменно не відомо, – повідомили з Рівненської єпархії ПЦУ. Рішення будуть ухвалені на засіданні Синоду, що може відбутися за кілька днів.

– Поки що ми не знаємо, як відбуватимуться освячення верби уже за тиждень і як діятимемо на Великдень і в Провідну неділю, – розповів керівник прес-служби Рівненської єпархії ПЦУ, протоієрей Василь Рудніцький. – Спочатку думали організувати все це на вулиці. Однак, все одно буде скупчення людей. За таких умов не можливо забезпечити і проконтролювати дотримання дистанції. За кілька днів, ближче до Великодня, відбудеться. Засідання Священного Синоду. Його проведуть у режимі відео-конференції. Ми будемо діяти, відповідно до ухвалених рішень.

Наталія НИРКОВА


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
10C°
2м/с