25°

Як жителям Рівненщини повернути помилково сплачені за газ кошти

У зв’язку із переведенням з 1 травня 2022 року побутових споживачів ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» до «постачальника останньої надії», наразі чимало клієнтів звертаються з приводу повернення переплати по особовому рахунку або повернення помилково сплачених коштів.

Тому в ТОВ “Рівнегаз ЗБУТ” надали роз’яснення щодо поверненя цих коштів.

Якщо по вашому особовому рахунку за результатами остаточного розрахунку з ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» за газ, спожитий до 1 травня 2022 р., обліковується переплата або кошти були кошти помилково сплачені на рахунок ТОВ “Рівнегаз ЗБУТ”, вам необхідно надіслати письмову заяву на повернення цих коштів.

До заяви необхідно додати:

– копію паспорта (1-6 сторінки),

– копію ідентифікаційного коду,

– квитанції про помилкову оплату,

– довідку з банку з реквізитами карткового рахунку (може бути автоматично згенерована у мобільному додатку банку, повинна містити IBAN карткового рахунку).

Підписану заяву та документи можна направити на поштову адресу: 33023, м. Рівне, вул. Грушевського академіка, 24. Зауважимо, що на копіях документів має бути зроблений посвідчувальний напис («Згідно з оригіналом»), а також підпис, ПІБ власника документа і дата.

Також підписану заяву та документи можна направити на електронну скриньку [email protected] Зауважимо, що у цьому разі заява та копії документів, що додаються, повинні бути скріплені/завірені за допомогою електронного підпису (ЕЦП). Такі вимоги до документів висуваються у Законі України «Про електронні документи та електронний документообіг».

Наразі відсутній погоджений сторонами механізм автоматичного переведення коштів з особових рахунків споживачів у ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» на особові рахунки споживачів у ТОВ «ГК «Нафтогаз України», оскільки з ТОВ «ГК «Нафтогаз України» не досягнуто згоди з даного питання.

Бланк заяви на повернення коштів можна завантажити тут.