20°

Як зіграв рівненський Верес з полтавською Ворсклою

Верес зіграв унічию у матчі 17-го туру проти полтавської Ворскли. Поєдинок відбувся 12 березня у Рівному на стадіоні Авангард, пише Суспільне.

Червоно-чорні до цієї гри перебували на дванадцятому місці турнірної таблиці, Ворскла була десята, з різницею в одне очко.

Перша частина першого тайму пройшла під домінуванням Ворскли. На 25 хвилині полтавці відкрили рахунок у матчі. У ворота червоно-чорних забив Таулант Сефері.

За кілька хвилин Микола Гайдучик не використав шанс зрівняти рахунок поєдинку. На 30-й хвилині Василь Кравець влучив ногою у голову Віталію Дахновському і отримав жовту картку. Верес посилив боротьбу біля воріт суперника, Микола Гайдучик знову не зміг забити. На перерву команди йдуть з 0:1 на табло.

На 48-ій хвилині Верес зрівняв рахунок у поєдинку: Дмитро Кльоц виконував штрафний, воротар Ворскли відбив м’яч, а Василь Кравець спрямував його у власні ворота.

Другий гол на 60-ій хвилині у ворота полтавців забив Микола Гайдучик, реалізувавши стрімку контратаку Вереса. Рівняни вириваються уперед, рахунок 2:1.

На 71-ій хвилині Микола Гайдучик перекинув воротаря Ворскли, але не влучив у площину воріт.

На 80-ій хвилині Руслан Степанюк біля воріт червоно-чорних з офсайду пробив повз площину воріт. Через шість хвилин Таулант Сефері реалізував пенальті у ворота Вереса — 2:2.

У доданий час Воротар Ворскли Павло Ісенко відбив два пенальті, перше бив Дмитро Кльоц, друге — Семен Вовченко. Матч закінчився з рахунком 2:2.

Наступний матч Верес проведе також вдома проти Дніпра-1. Поєдинок відбудеться у суботу, 18 березня.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp