
Як зробити Рівне зеленішим? Долучитися може кожен
Команда “Сад історій” оголошує збір 100 тис.гривень на висадку дерев у Рівному. І лише за твоєї підтримки цей “космічний” план стане реальним. Стартуємо сьогодні, звітуємося щотижня. З любов’ю до дерев та нашого міста. Приєднуйся та ставай і ти Доброчинцем.
ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗБОРУ КОШТІВ: Перерахувати на рахунок (можна в т.ч. через Приват24) за призначенням: безповоротна фінансова допомога на висадку дерев в Рівному. Реквізити:
Громадська організація “Зелена Альтернатива”, ЄДРПОУ: 40135381, п/р: 26009054714263 в Приватбанк, МФО: 333391
Чому саме 30 дерев?
Кожного року з допомогою бізнесу, грантових коштів та внесків рівнян ми висаджуємо в середньому 30 дерев в паркових зонах. Восени ми реалізували перший демонстраційний проект озеленення на вулиці Петлюри навпроти Будинку вчених – посадили платан та ряд кущів.
Так як в нашому місті не вистачає озеленення вздовж вулиць, а це і комфорт, і здоров’я мешканців, бо саме вулицями кожен з нас пересувається найчастіше, ми запланували весняну висадку 30 якісних саджанців (з комом) саме на вулицях Рівного. Спільнокоштом 30 дерев – це наша мінімальна межа цього року і ми будемо раді її подолати навіть кілька разів з вашою підтримкою.
Чому 100 тис грн?
На висадку 30 дерев нам знадобиться 100000 грн., вважаємо, що це реальна сума для початку хорошої традиції – спільної висадки дерев мешканцями міста. Вартість висадки дерева включає міцний саджанець (2-3 тис.грн.) з комом, надійну опору (400 грн), гумус – кількість залежить від якості грунту на місці висадки, інші необхідні витрати (спецтехніка, агроволокно, дренаж, перевезення тощо).
Які саме дерева?
Ми обираємо якісні саджанці за європейськими стандартами розмірів для вуличної посадки. Це фактично молоді дерева-крупноміри, які одразу після висадки змінять на краще простір навколо, а протягом 2-3 років стануть повноцінними захисниками міського довкілля.
Як звітуємося?
Про успіхи зі збору коштів та результати реалізованих проектів озеленення прозвітуємося в кінці травня та опублікуємо таблицю надходжень та витрат, а також будемо інформувати в процесі спільнокошту та висадок на сторінці “Саду історій” у Фейсбуці та на сайті.

Читайте також: