-3°

Які переваги дають настільні ігри, і чого ми можемо навчитися у цього виду дозвілля?

Настільні ігри для всієї сім’ї – це пустотливий і гучний сміх, блиск в очах і щирі посмішки на обличчях. Якісні настільні ігри для всієї родини заохочують активність і підтримують здоровий дух, водночас розважаючи. Такі ігри – справжній еліксир молодості та благополуччя!

Ось десять переконливих причин, через які придбання настільної гри для всієї родини може стати чудовою ідеєю:

 1. Настільні ігри часто викликають сміх, що призводить до викиду в кров ендорфінів, також відомих як “гормони щастя”.
 2. Сімейна настільна гра може підвищити здатність розуміти і розділяти почуття інших людей, зміцнити довірчі стосунки і сприяти розвитку міжособистісних зв’язків, заснованих на щирих емоціях.
 3. Захопливі ігри допоможуть урізноманітнити сімейну рутину і забезпечити більш приємне і корисне дозвілля.
 4. У вас є можливість вибрати настільну гру, яка покращує вашу пам’ять і когнітивні навички.
 5. Гра в настільні ігри у відповідному форматі з усією сім’єю може знизити ймовірність розвитку психічних захворювань.
 6. Освіта і зростання дитини призводить до розвитку її логічних, критичних і просторових здібностей мислення.
 7. Настільні ігри в колі сім’ї – чудовий спосіб поліпшити навички спілкування і концентрацію уваги у дітей.
 8. Поліпшується час реакції, що призводить до поліпшення спілкування і зв’язку з іншими людьми та навколишнім середовищем.
 9. У міру зміцнення імунітету людини її кров і артеріальний тиск стають більш стабільними. Настільні ігри в колі сім’ї можуть слугувати профілактикою інфарктів та інсультів.
 10. Заняття цим видом діяльності може зняти напругу і розслабитися, будучи альтернативою вживанню алкоголю та іншим сумнівним задоволенням.

За такого чудового вибору вам напевно хочеться придбати настільну гру для всієї родини. Як же зробити це правильно? Нехай наші поради допоможуть вам вибрати правильну гру.

Як вибрати: критерії оцінювання

Якщо ви хочете придбати настільну гру для посиденьок із сім’єю або колегами і хочете уникнути помилок, найкраще скористатися простими рекомендаціями щодо оцінювання.

Механіка – це правила, що диктують ігровий процес сімейної настільної гри, який також охоплює позиції, які займають гравці, і предмети в грі. Крім того, механіка визначає необхідне обладнання, яке може включати карти, кістки та інші супутні інструменти.

Те, як учасники ставляться один до одного, називається взаємодією, яка може набувати різних форм, таких як змагальна, колективна, кооперативна або підхід “один проти всіх”.

Поняття жанру включає в себе значення, атмосферу, мету і практичність гри. Існує два типи класичних настільних ігор: абстрактні та соціальні, а також сучасні варгейми та ігри, що належать до американської або європейської шкіл.

Різні теми в грі дають можливість дослідити різні світи, такі як сценарії реального життя, класичне фентезі з магічними елементами та наукова фантастика за межами нашої уяви.

Під час вибору настільних ігор для вашої сім’ї важливо враховувати кількість гравців, чи то одна людина, чи то пара, чи то група від 3 до 5 осіб, чи то навіть велика компанія. Крім того, рекомендується враховувати вік тих, хто буде грати; наприклад, якщо в грі беруть участь маленькі діти, вам, найімовірніше, захочеться вибрати настільну гру рівня “Easy”, яка підходить для спільного проведення часу всією сім’єю. З іншого боку, якщо ваші діти старші, ви можете вибрати складніші ігри, які краще підходять для їхньої вікової категорії.

Скільки коштує купити настільні ігри для всієї родини

 • Магазин “Планета Ігор” пропонує чудовий вибір настільних ігор, які підходять для всієї родини. Ці ігри були удостоєні звання “Гра року” завдяки своїй здатності розважати, навчати і захоплювати гравців. Ми пишаємося тим, що пропонуємо ці ігри за доступними цінами від 56 до 1700 гривень.
 • Придбання продукції на planeta-igr.com пов’язане з численними перевагами.
 • Для вас і вашої родини пропонується понад 1000+ веселих ігор.
 • Настільні ігри виняткової якості, бездоганні за дизайном і виробництвом.
 • Замовлення можуть бути швидко доставлені по всій Україні.
 • Настільні ігри за фіксованими цінами для всієї сім’ї – це ще одна причина задуматися про придбання гри у нас.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp