5°

Слово і Діло

Які рекорди встановила кожна область України в 2020 році (інфографіка)

Ми пропонуємо подивитись, чим найбільше відзначилася кожна область України у 2020 році.

Рівненська область стала лідером в опрацюванні звернень громадян щодо COVID-19 за єдиним всеукраїнським номером 0-800-60-20-19. Переважну більшість дзвінків скеровують до обладміністрацій, де вже надають детальну відповідь кожному, хто зателефонував.

Найчастіше люди цікавилися, де можна пройти діагностику та зробити тест. Також запитували про амбулаторне лікування, алгоритм проходження самоізоляції, підписання декларацій з лікарями первинної ланки.

У Волинській області вже кілька років поспіль виділяються найбільші посівні площі під врожай тритикале – гібриду пшениці та жита.

Також Волинь стала лідером секторального рейтингу євроінтеграції «Євромапа України-2» у сфері «Комунікація євроінтеграції».

У Закарпатській області відремонтовано найбільше доріг в рамках програми «Велике будівництво». Загалом протягом року встигли відновити близько 300 км доріг.

Одеська область створила найбільше об’єднаних територіальних громад – 91 ОТГ.

У регіоні протягом року компенсовано найбільше кредитів в рамках програми «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів у 2020 року». Загалом позик компенсували на 91,6 млн грн.

Також область надала найбільші обсяги експортних послуг (на 197,2 млн грн).

У Тернопільській області зафіксували найшвидші терміни проведення тестування на наявність COVID-19. Середня тривалість тестування становить 0,8 дня.

У Чернівецькій області найпунктуальніше платять зарплату. Станом на 29 грудня 2020 року заборгованість становила 3,9 млн грн., що є найнижчим показником по країні.

Повну інформацію дивіться по цьому посиланню.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp