24°

Які тендери проводять громади Рівненщини?

Робоча група «Прозорість та підзвітність», що діє при Рівненській ОДА, продовжує активно моніторити закупівлі, які проводять громади, установи та заклади області. На сайті ОДА вже розміщені матеріали про більше 50-ти тендерів, проведених за минулий тиждень.

Серед найважливіших закупівель:

  • Ремонт дорожнього покриття. Рівненське ШЕУ проведе ремонт дорожнього покриття на проспекті Миру, вулицях Соборній, Басівкутській, Яворницького, Петра Могили та Степана Бандери. Очікувана загальна вартість робіт складає близько 11,5 млн гривень.
  • Закупівля квадрокоптерів та модемів Starlink. Рівненська міська рада закуповуватиме 47 квадрокоптерів за 10 мільйонів гривень та 70 модемів Starlink на понад 2 млн гривень. Ця техніка буде використовуватись для моніторингу ситуації в місті та забезпечення зв’язку в разі надзвичайних ситуацій.
  • Ремонт Обласного центру бойової травми та кістково-гнійної хірургії. У Здолбунові ремонтуватимуть Обласний центр бойової травми та кістково-гнійної хірургії. Очікувана вартість робіт – майже 1 мільйон гривень.

Відповідні дані оприлюднені на сайті Рівненсьої ОДА у рубриці «Прозорість та підзвітність».


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp