-3°

Євробаченню все-таки бути: визначено місце проведення конкурсу на 2023 рік

Пісенний конкурс «Євробачення» у 2023 році відбудеться у Великій Британії від імені української телерадіокомпанії «Суспільне мовлення». За Україною залишається місце в фіналі конкурсу. Про це йдеться у заяві Європейської спілки радіомовлення і телебачення (EBU).

Так, EBU після рішення не організовувати «Євробачення-2023» в Україні спільно з мовником-переможцем розглянула низку варіантів проведення наступного конкурсу. Зрештою цю можливість вирішили надати Великій Британії, яка на цьогорічному «Євробаченні» посіла друге місце.

Представники «Суспільного мовлення» співпрацюватимуть із BBC, щоб розробити та впровадити українські елементи шоу під час наступного конкурсу. Голова правління «Суспільного мовлення» Микола Чернотицький подякував BBC за солідарність і заявив, що наступний пісенний конкурс хоча й відбудеться не в Україні, але його організують на підтримку України.

«Я впевнений, що разом ми зможемо додати український дух цій події та знову об’єднати всю Європу навколо наших спільних цінностей миру, підтримки, відзначення різноманітності та таланту», — каже Чернотицький.

На рішення провести «Євробачення» у Великій Британії вже відреагував прем’єр-міністр цієї країни Борис Джонсон. За словами політика, він домовлявся із Володимиром Зеленським, що де б не відбувалося «Євробачення-2023», воно має відзначати країну та народ України.

«Велика Британія безпосередньо виконає цю обіцянку — і влаштує фантастичний конкурс від імені наших українських друзів», — запевнив Джонсон.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp