32°

Юні ботаніки із Рівного привезли перемоги Всеукраїнського зльоту

У Львові відбувся Всеукраїнський зліт виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Команду Рівненщини представляв трудовий загін «Світанок» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради у складі: МАРКОВОЇ Тетяни, КОВАЛЬЧУК Дарини, ОЛЕКСІЙЧУК Аліни, членів гуртка «Юні ботаніки». У підсумку, «Світанок» посів почесне ІІІ місце.

У відкритому захисті науково-дослідницьких робіт у секції  «Овочівництво» КОВАЛЬЧУК Дарина, за роботу «Підбір сортів капусти броколі для вирощування в умовах лісостепової зони» виборола І місце.

Загалом, у зльоті взяли участь 20 команд з різних областей України. У рамках заходу відбувся творчий звіт, презентація виставки «Щедрість рідної землі» та захист науково-дослідницьких робіт.

У рамках проведення заходу відбулися педагогічні читання «Формування підприємницької компетентності в умовах закладу позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму». Учасники заходу відвідали Львівський національний аграрний університет, зоологічний музей  біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, фермерське господарство «Західний равлик» у селі Солонка.

Джерело: Рівне Медіа


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp