19°

Юрій Чаборай та компанія «INTER-BETON» долучилися до будівництва паліативного відділення у Дядьковичах

Сьогодні, 11 травня, у КНП «Дядьковицька лікарня з центром паліативної допомоги» свої двері відкрило нове дитяче паліативне відділення.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомиввласник ТМ «INTER-BETON» та депутат Рівненської міської ради від партії «Слуга Народу» Юрій Чаборай.

Паліативна допомога — це комплексний підхід, що дає змогу поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами невиліковного захворювання. Діти з паліативними діагнозами потребують комплексної допомоги різних медичних фахівців. Також супроводу та підтримки потребують члени їхніх родин. То ж Юрій Миколайович вирішив долучитися та зробити гарну справу для лікарні.

«Я та компанія «ІNTER-BETON» не змогли бути осторонь боротьби за гідне життя за будь-якого невиліковного діагнозу. Саме тому ми долучилися до ремонту паліативного відділення та подбали про надання будівельних матеріалів і цементу, – розповів Юрій Чаборай. – Від усієї душі я хочу подякувати колективу відділення за ваші титанічні зусилля та кропітку працю! Також слова вдячності хочу висловити благодійникам, волонтерам та небайдужим людям, котрі зуміли втілити в реальність відкриття дитячого паліативного відділення!».