17°

З 1 грудня патрулі поліції охорони в роботі використовуватимуть планшети і стануть більш мобільними

28 листопада працівників Управління поліції охорони навчали поліцейські ГУНП в Рівненській області, як користуватися системою централізованою управління «ЦУНАМІ».

З метою оперативного реагування на правопорушення та прибуття на місце злочину за лічені хвилини, керівництво Управління поліції охорони придбало одинадцять планшетів, якими вже з першого грудня будуть користуватися чотири екіпажі поліції охорони у Рівному та ще сім екіпажів – у районних центрах.

Про особливості використання системи поліцейським охорони розповідали працівники управління інформаційно-аналітичної підтримки та управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Рівненській області.

«Це сучасний центр управління нарядами поліцейських, який створений на базі Головного Управління Нацполіції в Рівненській області, — зазначив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький. — Диспетчери в режимі он-лайн мають можливість відслідковувати всі наряди, і направляють на місце події найближче розташований».

Утім, як зазначила інспектор ситуаційного відділу УОАЗОР Катерина Тангиян, у разі спрацювання сигналізації, для працівників охорони такий виклик є пріоритетним, тож обслуговуватимуть його першочергово.

Крім того, наявність таких планшетів дозволить одразу перевіряти підозрілу особу, чи потрапляла вона в поле зору правоохоронців. Також використання такої техніки значно спрощує роботу з документами, адже рапорт про обставини події можна подати в електронному вигляді.

Відділ комунікації поліції Рівненської області