8°

З 19 грудня в Україні діятимуть додаткові карантинні обмеження: уряд оприлюднив список

Кабінет міністрів України запровадив нові карантинні обмеження, які почнуть діяти вже з 19 грудня по всій території України.

Про це повідомили на сайті Урядового порталу.

Зокрема нові карантинні обмеження забороняють:

  • Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей із більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів;
  • Проведення в розважальних закладах і закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій;
  • Прийом відвідувачів у музеях, на виставках, у галереях тощо, якщо в залах є більше ніж одна людина на 10 кв. метрів;
  • Роботу закладів громадського харчування з 23:00 до 07:00 (крім роботи на винос і на доставку) та проведення розрахункових операцій після 22:00. Проте в ніч із 31 грудня на 1 січня робота ресторанів і кафе буде дозволена до 01:00.
  • Проведення релігійних заходів у приміщенні, якщо там є більше ніж одна людина на 5 кв. метрів, та на відкритому повітрі, якщо присутні не зберігають дистанцію 1,5 метра.

А які обмеження вже діють?

Уряд продовжив дію загальнодержавного карантину з обмеженнями «помаранчевої» зони до 28 лютого 2021 року. А з 8 до 24 січня в країні діятимуть посилення обмежень. Детальніше про локдаун читайте тут.

Крім того, у новорічну ніч закладам громадського харчування дозволили працювати довше — до 1-ї години ночі.

Джерело: громадське