6°

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України відзначили поліцейських Рівненщини

Урочистості за участю керівництва РОДА, ГУНП та ГУ ДСНС в Рівненській області відбулися сьогодні, 20 серпня, на навчально-тренувальному полігоні. 

Із прийдешніми державними святами присутніх на заходах  привітав очільник поліції області Олексій Камишанський.
«Символічно, що напередодні Дня Незалежності в Україні відзначається День Державного Прапора. Адже за тридцять років ми чітко усвідомили, що державний стяг для нас — не лише ідентифікація країни, а, передусім, символ волелюбності та незламності української нації, — зазначив Олексій Камишанський. — Нехай ці свята додадуть кожному із нас твердості духу, фізичного гарту, віри та надії. А ми, поліцейські, доклавши всіх зусиль для виконання завдань щодо боротьби зі злочинністю, забезпечення правопорядку та захисту конституційного устрою країни, гідно продовжимо історичний літопис нашої Держави та Національної поліції зокрема».

За успішне й сумлінне виконання службового обов’язку, вагомий особистий внесок у протидії злочинності та з нагоди 30-ої річниці Незалежності України 26 поліцейських отримали нагороди та відзнаки від МВС, Нацполіції, обласної ради, облдержадміністрації та ГУНП.

До вітань долучився і начальник ГУ ДСНС у Рівненській області Сергій Крук, який також вручив відзнаки підлеглим.

Джерело: Національна поліція