Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

З-під ув’язнення за хабар у 10 тис. дол. полковник може вийти під заставу 14 тис. дол. ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
27-02-2019  14:15
З-під ув’язнення за хабар у 10 тис. дол. полковник може вийти під заставу 14 тис. дол.

Після обрання запобіжного заходу для Олександра Ніколайчука у вигляді тримання під вартою оголосили суму застави – 384,2 тис грн.

Затриманого на хабарі у 10 тисяч доларів начальника Рівненського військового полігону Олександра Ніколайчука взяли під варту з альтернативою внесення застави. Про це повідомляє військова прокуратура. 

Вчора Хмельницький міськрайонний суд обрав для військового запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, водночас можливість внесення застави – 384,2 тис грн., а також відсторонив полковника від займаної посади.

Нагадаємо, Ніколайчука затримали співробітники СБУ, спільно з військовою прокуратурою та Державним бюро розслідувань 24 лютого. 

Як повідомляється, командир полігону вимагав від підприємців хабар у 10 тисяч доларів за укладені контракти з постачання обладнання відеонагляду на територію полігону. В подальшому військовий обіцяв компанії сприяти в укладанні нових контрактів за так звані «відкати» у розмірі 10% від суми угоди. Загальна сума неправомірної вигоди, котру мали отримати організатори схеми, за даними СБУ, становила 24 тисячі доларів США.

Затримали полковника на отриманні другої частини неправомірної вигоди у сумі 7 тисяч доларів, другу частину хабара у 3 тисячі доларів було задокументовано раніше. 

За інформацією “ЧаРівне”Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


24C°
8м/с