За добу трьох рівнян ошукали про продажі товарів через інтернет | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
21-05-2017  12:18
За добу трьох рівнян ошукали про продажі товарів через інтернет

До поліції надійшло кілька повідомлень про шахрайські дії невідомих осіб під час операцій купівлі-продажу. Шляхом обману аферисти заволоділи скутером, ноутбуком та духовою шафою, а гроші так і не перерахували.

29-річний рівнянин повідомив, що 19 травня на вулиці Курчатова невідомі особи, під приводом купівлі, заволоділи духовою шафою, за яку мали перерахувати гроші в сумі п’ять тисяч гривень на банківську картку дружини. Повідомлення про продаж подружжя розмістило на сайті оголошень. Під час зустрічі так звані покупці отримали духову шафу і повідомили, що перерахували кошти. На телефон дружини дійсно прийшло sms-повідомлення, однак, коли через деякий час потерпілі перевірили рахунок, обіцяних коштів там не було.

За схожою схемою 20 травня зловмисники ошукали 25-річного жителя Костопільського району, заволодівши його скутером, а 21-річна мешканка Вараша таким чином «продала» свій ноутбук.

За усіма фактами шахрайств розпочаті досудові розслідування за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України, у ході яких зокрема встановлюватимуться особи, причетні до скоєних злочинів.

Поліцейські вкотре застерігають громадян бути пильними під час здійснення будь-яких операцій, пов’язаних з обігом коштів, недовіряти незнайомим особам та ретельно перевіряти усю необхідну інформацію.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Мета:


Читайте також:6C°
8м/с