14°

За два місяці до «Армії відновлення» на Рівненщині було залучено 300 безробітних

За два місяці до «Армії відновлення» на Рівненщині залучено 298 безробітних.

До виконання суспільно корисних робіт на Рівненщині цьогоріч залучено 298 безробітних з усіх районів.

У рамках проекту «Армія відновлення» найчастіше люди виконували ремонтні та відновлювальні роботи. Зокрема, залучалися до будівництва та підтримання у готовності захисних споруд цивільного захисту, виконували роботи з підготовки населених пунктів до оборони, допомагали громадянам, які постраждали внаслідок бойових дій, плели маскувальні сітки тощо.

За свою роботу безробітні отримували від держави оплату – щонайменше 6700 грн. Така сума є більшою, ніж середній розмір допомоги з безробіття. За словами начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля, загалом на Рівненщині за виконання робіт держава виплатила учасникам «Армії відновлення» вже 2,3 млн грн.

«Оплата за роботу може дофінансовуватись з місцевих бюджетів чи за рахунок замовників таких робіт. Наразі свої розпорядження щодо організації суспільно корисних робіт у себе на території прийняли 37 громад області», – зауважив Віталій Коваль.

Нагадаємо, проект «Армія відновлення» був запроваджений Урядом восени 2022 року, мета якого залучити безробітних до виконання суспільно корисних робіт з відбудови країни.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp