За несвоєчасне подання е-декларації покарано чиновника управління Держказначейства | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
21-02-2018  16:08
За несвоєчасне подання е-декларації покарано чиновника управління Держказначейства

За несвоєчасне подання е-декларації покарано екс-завідувача сектору районного управління Державної казначейської служби України в Рівненській області.

За участі Дубенської місцевої прокуратури Рівненської області судом визнано винним екс-завідувача сектору районного управління Державної казначейської служби України в Рівненській області у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

У суді доведено, що службовець несвоєчасно подав без поважних причин до Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а відтак вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, що передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

За результатами розгляду протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, Дубенським міськрайонним судом винесено постанову, якою  на винну особу накладено адміністративне стягнення у виді штрафу. Інформує прес-служба прокуратури Рівненської області.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
14C°
4м/с