За незаконну вирубку лісу з двох чоловіків стягнуть 36 тис грн | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
20-03-2019  14:00
За незаконну вирубку лісу з двох чоловіків стягнуть 36 тис грн

Двоє жителів Рокитнівського району за незаконну вирубку сосни, окрім відбування покарання за ґратами, повинні компенсувати державі завдані збитки.

Позовні вимоги першого заступника керівника Сарненської місцевої прокуратури Рокитнівський районний суд задовольнив та постановив стягнути солідарно з двох жителів Рокитнівського району збитки, завдані незаконною порубкою лісу.

У лютому 2017 року два жителі Рокитнівського району за попередньою змовою вчинили у лісовому масиві Рівненського природного заповідника незаконну порубку 13 дерев породи сосна звичайна сироростуча, в результаті чого заподіяли матеріальну шкоду державі в сумі 36 000 гривень. Вироком Рокитнівського районного суду даних осіб визнано винними у вчиненні даного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 КК України (незаконна порубка лісу), та призначено покарання у виді обмеження волі. 

У подальшому, діючи  на захист інтересів держави, Сарненська місцева прокуратура у цивільному порядку звернулася до суду з вимогою стягнути з винних осіб збитки, завдані злочином.

Як результат – рішенням Рокитнівського районного суду від 13.03.2019 задоволено позов Сарненської місцевої прокуратури про стягнення з осіб солідарно збитків, завданих державі внаслідок незаконної порубки лісу, на суму 36 000 гривень.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
10C°
4м/с