За перший тиждень голосування за проекти Громадського бюджету долучились понад три тисячі рівнян | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
21-09-2018  11:51
За перший тиждень голосування за проекти Громадського бюджету долучились понад три тисячі рівнян

Станом на 21.09.2018 868 рівнян скористалися своїм правом проголосувати за проекти громадського бюджету Рівного шляхом заповнення бланків для голосування. Так, у ЦНАПі проголосувало 625 осіб, у приміщенні виконавчого комітету Рівненської міської ради проекти підтримали 243 рівнянина.

З метою забезпечення прозорості процедури вилучення зі скриньок та підрахунку бюлетенів до цього процесу були залучені представники виконавчого комітету Рівненської міської ради, Координаційного комітету, представники громадськості та ЗМІ.

Усі заповнені бланки передали у відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради з метою внесення результатів голосування до електронної системи rivne.pb.org.ua (відповідно до п.8 Правил голосування).

Інформуємо, що за п’ять днів голоcування 2700 осіб віддали свої голоси онлайн шляхом голосування на сайті rivne.pb.org.ua.

Нагадуємо, що підримати проекти та проголосувати за них можна до 1 жовтня 2018 року у приміщенні ЦНАПу та Рівненської міської ради або ж на сайті rivne.pb.org.ua.

Мета: ЦНАП


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-13C°
2м/с