За рахунок рівнян хочуть поповнити "Банк акторів" | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
25-05-2017  17:38
За рахунок рівнян хочуть поповнити “Банк акторів”

Шановні актори, професійні та аматори, та навіть ті, хто тільки мріє про КІНО! Творче об’єднання Фундація “Український Серіал” та Продюсерський Центр “Третя Столиця” запрошують вас взяти участь у проекті “Банк КіноАктора”. Це один із шансів потрапити до української кіноіндустрії в часи її відродження, проявити себе, розпочати нову сторінку свого життєпису.
Отже, вік учасників – не обмежений, стать – також.
Терміни участі – не обмежені.
Мета: знайти, зберегти та запропонувати кінорежисерам та продюсерам талановитих людей, котрі можуть стати акторами українського кіно.
Аудиторія: найперше, артисти обласних драматичних, народних театрів, учасники драматичних гуртків; словом, усі, хто бачить в собі АКТОРА.
Оскільки Фундація географічно знаходиться у Рівному, ми орієнтуємося, в першу чергу, на мешканців північно-західного регіону України (Житомирська, Волинська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька області), але відкриті для всіх!
Що потрібно зробити:
1.Надіслати на електронну скриньку [email protected]ukr.net:
– портретне студійне кольорове фото актора (крупний план);
– студійне фото актора на повний зріст;
– фото героя, якого актор зіграв на сцені чи в кіно.
2. Заповнену електронну анкету актора (додається) з актуальною контактною інформацією.
До акторської бази будуть мати доступ продюсери та режисери, які зможуть пропонувати акторам участь у знімальному процесі у різноманітних жанрових напрямках.

Мета:


Читайте також:0C°
5м/с