16°

погода у Рівному

За що рівняни люблять своїх депутатів?

14 лютого в Рівному відбулася ація “Полюби  депутата свого міста”. ВІ «Активна Громада» від «Інституту «Республіка» в місті Рівне були організаторами  акції та  діляться результатами.  

В події взяли участь близько півсотні рівнян, вони писали за що люблять місцевих депутатів, і за що ще більше полюбили б.  Люблять містяни депутатів за:  можливість співпраці з молоддю, ініціативність, креативність, за звітування, організацію молодіжних заходів. А любили б дужче за – чесність перед виборцями, публічність, правдивість та довіру.

В свою чергу кожен рівнянин отримав інформаційний буклет, в якому вказана інформація про всіх 42-ох депутатів Рівненської міської ради – адреси приймалень, та номери телефонів приймалень депутатів.

«Основною метою акції було не лише розповісти за що рівняни люблять своїх депутатів, але і ознайомити рівнян що вони можуть звертатися до депутатів зі своїми пропозиціями щодо покращення життя в місті та звертатись щодо сприяння у вирішенні проблем, які турбують громаду», –  поркоментувала подію координаторка «Активної Громади Рівного» Наталія Головач.

Повідомляє ВІ «Активна Громада» та ВГО Інститут «Республіка»