За вилов риби на Горині електроловом суд покарав двох рибалок штрафом у 3400 грн з кожного | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
20-02-2018  13:31
За вилов риби на Горині електроловом суд покарав двох рибалок штрафом у 3400 грн з кожного

 28 жовтня 2017 року на р. Горинь поблизу с. Нетреба Володимирецького району було виявлено двох осіб, які здійснювали незаконний вилов риби на гумовому човні з використанням забороненого знаряддя лову – електроплавильної системи (або електроловом). Під час огляду місця події було виявлено свіжу виловлену рибу: щука – 3 екз., плітка – 13 екз., підуст – 3 екз., лящ – 3 екз., загальною вагою. 5 кг. Завдана шкода рибним запасам склала 2805 грн. Дії громадян органами досудового розслідування були кваліфіковані за ч.2 ст. 249 КК України, як незаконне зайняття рибним водним добувним промислом, способом масового знищення риби.

Як наслідок Володимирецький районний суд вирішив визнати даних громадян винними у вчиненні кримінального правопорушенніята призначив їм узгоджене сторонами покарання у вигляді штрафу у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, в розмірі 3400 грн кожному на користь держави.

В свою чергу Рівненський рибоохоронний патруль також має на меті заявити цивільний позов для відшкодування завданих збитків, яка була нанесена рибним запасам України. Вкотре нагадуємо, що наслідки подібної «риболовлі» катастрофічні. Електрострум вбиває все живе: рибу, планктон, водних безхребетних,  тому не будьте байдужими до збереження природних запасів нашого краю, дотримуйтесь законодавства та допомагайте в роботі органам рибоохорони.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
13C°
3м/с