8°

Забудовник “Авангарду” у Рівному: Реальна цифра реконструкції – 400+ млн грн

Керівник фірми “Фіалка”, яка реконструює стадіон “Авангард” у Рівному, Юрій Фалко розповів про будівельні роботи на стадіоні та перспективу ігор на оновленій арені.

Забудовник "Авангарду" у Рівному: Реальна цифра реконструкції - 400+ млн грн
Забудовник “Авангарду” у Рівному: Реальна цифра реконструкції – 400+ млн грн

Про це повідомляє “Трибуна”.

Підігрів вже змонтований, наразі проводимо гідравлічне випробування насосів. Пісок готовий для засипання, після цього влаштуємо полив (це нескладна процедура). Думаю, на лютий будемо планувати розстеляти газон. До липня-серпня на західній трибуні вже зможемо розмістити шість тисяч місць. Це реально, аби лише в цьому були зацікавлені всі сторони, не лише футболісти і забудовник. Українська асоціація футболу нічим не може допомогти, адже це комунальна власність, – зазначив Фалко.

Нагадаємо, наприкінці жовтня стало відомо про здорожчання реконструкції стадіону “Авангард” у Рівному з 212 мільйонів гривень до 550-ти.

Це швидше маніпуляція з цифрами, які допустили в експертизі. Була перша експертиза – на 200 мільйонів. Зробили повторну експертизу. Адже по-старому – не можна було робити. І вони дали загальний кошторис – додали старий кошторис до нового. І вийшла якась цифра. На сьогодні реальна цифра – 400 з гаком мільйонів. Це зі всіма трибунами та закінченою інфраструктурою. Щоб закінчити все, що передбачено першою чергою, потрібно близько 110 мільйонів. Я думаю, на вересень реально віддати західну трибуну. Що стосується тренувальної бази, то за 2-3 місяці можна зробити поля, – додав забудовник.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp