Забудовник відшкодував майже третину мільйона гривень на розвиток інфраструктури Млинівщини | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
16-02-2018  17:27
Забудовник відшкодував майже третину мільйона гривень на розвиток інфраструктури Млинівщини

Органи прокуратури Рівненської області під час вивчення стану законності у сфері містобудівної діяльності виявили непоодинокі випадки несплати одним із підприємств-забудовників коштів пайової участі у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів у Млинівському районі.

Зокрема, реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою заявлено до господарського суду Рівненської області в інтересах Острожецької сільської ради та громади 3 позови про стягнення із приватного підприємства збитків у формі упущеної вигоди на загальну суму майже 280 тис грн.

Під час судового розгляду позовних заяв відповідач добровільно відшкодував на користь органу місцевого самоврядування усю суму завданих збитків, тому судом винесено ухвали про припинення проваджень.

Таким чином, завдяки втручанню органів прокуратури Рівненської області, відшкодовано майже 280 тис грн задля розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Млинівського району.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
14C°
2м/с