25°

Забудовник виграв у суді майже гектар землі на Ювілейному

Ще десять років тому міська рада Рівного надала будівельній компанії “Сігірія” в оренду 95 соток землі на Ювілейному – там планувалось зведення багатоповерхівки. Однак забудовник так і не розпочав робіт. Більше того, заборгував місту за оренду землі понад 4 мільйони гривень.

Цей борг компанія виплатила у лютому. А на земельній ділянці саме в той час з’явилися будівельні блоки, які зареєстрували як житловий будинок з вбудованими торговими приміщеннями, що має 5% готовності. Усе це сталося за два дні до сесії, яка відбулася 26 лютого. На цій сесії міськрада відмовилася продовжувати договір оренди землі з «Сігірією».

Тоді товариство оскаржило рішення міськради у Господарському суді Рівненської області. Оскільки забудовник не зміг надати ні погодженого проєкту зведення будинку, ні декларації про початок будівельних робіт, суд відмовив “Сігірії” у позові.

Натомість Північно-Західний апеляційний господарський суд, що знаходиться у Рівному на вулиці Яворницького, став на сторону забудовника – рішення міської ради, якими депутати відмовилися передавати землю в оренду, було визнані недійсними.