31°

Забудовник з Дніпра перетворив вулицю Коновальця на свинарник (відео)

ТОВ «СК Стройінвест», яке займається будівництвом дитячого садочку на Коновальця у Рівному, перетворило проїжджу частину на суцільний бруд.

До нашої редакції неодноразово зверталися мешканці Рівного щодо ситуації з будівництвом дитячого садочку за адресою вул. Коновальця, 16. Переважно це скарги на забудовника, який не дотримується чинного законодавства.

Як відомо з відкритих джерел, 14 вересня 2020 року Департамент будівництва Рівненської ОДА уклав договір про будівництво дошкільного навчального закладу ясла-садок з ТОВ «СК Стройінвест» на суму майже 136 млн гривень.

Роботи вже розпочалися. Разом з цим проїжджа частина біля будівельного майданчику перетворилася на брудний тракт. У ст. 139 ч.1 КУпАП говориться про «забруднення шляхового покриття або невжиття необхідних заходів до їх усунення». Таке порушення тягне за собою «накладення штрафу на громадян від 0,5 до двох мінімального розміру заробітної плати і на посадових осіб – від 1,5 до 2,5 мінімальних розмірів заробітної плати.  Порушення, передбачені частиною першою цієї статті, що спричинили створення аварійної обстановки або пошкодження транспортних засобів, вантажів чи іншого майна, –  тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від одного до 2,5 мінімального розміру заробітної плати і на посадових осіб – від 1,5 до трьох мінімальних розмірів заробітної плати».

Ми вже надсилали запит до центрального офісу ТОВ «СК Стройінвест», але відповіді так і не отримали.

Ми офіційно звертаємося до очільника Рівного Олександра Третяка: пане мер, невже вас не турбує чистота, якою здавна славиться наше місто? Просимо звернути увагу на стан справ по вулиці Коновальця та вжити відповідних заходів.

Цікаво, що компанія-забудовник на своєму офіційному сайті декларує відповідальність як ключовий професійний принцип. А довіру партнерів – як найкращий аргумент на свою користь! Остання в даному випадку очевидна. Але брудні автошляхи нашого міста навряд чи сприяють зростанню довіри.

Можливо, в Дніпрі, де базується штаб-квартира забудовника, брудні дороги – це норма. Але не в Рівному.

Впевнені, що у кожної будівельної компанії повинні бути всі технічні засоби, які б допомагали забезпечувати добросовісне виконання замовлення. До речі, спецтехніку для прибирання можна орендувати і у Рівному.

Забудовнику бажаємо зберегти чистими не тільки наші вулиці, але й свою совість. А рівнянам – веселих свят.