
Забив подругу молотком: жителю Рівненщини загрожує до 15 років ув’язнення



7 листопада минулого року 21-річний юнак, перебуваючи у себе вдома, кілька разів вдарив молотком по голові свою подругу, 17-річну жительку села Руда Красна. Від отриманих травм потерпіла померла на місці події, а зловмисник витягнув її тіло на вулицю, повідомив по телефону своїх родичів про скоєне і втік. Про злочин правоохоронцям повідомив батько юнака.
Зловмисника затримали того ж вечора. Наразі він перебуває під вартою. Свою вину обвинувачений визнає, але мотивів вчинку пояснити не може.
Рівненською обласною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя Обарова, якому інкримінують умисне вбивство своєї неповнолітньої дівчини (ч. 1 ст. 115 КК України).
За вчинення вказаного кримінального правопорушення зловмиснику загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі.