22°

Захотів піци: поліцейські Рівненщини за пів доби розшукали малолітнього

Відносно 12-річного жителя селища Квасилів Рівненського району жодних протиправних дій вчинено не було. 

Про те, що син пішов у гуляти і вже три години не виходить на зв’язок до поліції вчора, 29 червня, близько 22 години повідомила матір, 34-річна квасилівчанка. 

На пошуки дитини по тривозі зібрали особовий склад ювенальної превенції Рівненського районного управління поліції, відділення поліції № 1 та обласного апарату. Пошуки без упину тривали всю ніч.

Як з’ясувалося, матір сказала 12-річному синові піти до магазину і для розрахунку дала банківську картку. Однак, згодом жінка отримала смс-повідомлення про зняття коштів в одному із кафе Рівного на загальну суму близько 300 гривень. Працівники поліції посилили розшукові заходи саме в обласному центрі. 

Сьогодні вранці, 30 червня, ювенальні поліцейські розшукали малолітнього: він жебракував у центрі Рівного. Правоохоронці привезли його до Головного управління, приготували чай та накормили. Хлопчик зізнався, що просто хотів гарно відпочити та зайшов у піцерію. Утім, коли побачив витрачену суму, почав переживати, тож вирішив просити у перехожих. Із його слів, він ночував у товариша, але у якого саме — не зізнається.

Втікача передали матері, із якими правоохоронці провели профілактичну бесіду, а дитину, аби не залишав без дозволи домівку, пригостили наостанок цукерками від ювенальних поліцейських.  

Джерело: Національно поліція