22°

Закинуте приміщення банку у центрі Рівного віддадуть на приватизацію

9 жовтня Кабінет Міністрів України вирішив долю “скляного” будинку у центрі Рівного. Вже багато років це приміщення пустувало. Споруду віддадуть на приватизацію.

Будівля за адресою вул. Соборна, 40 знаходилась у власності Акціонерного товариства «Укртранснафта», засновником і єдиним акціонером якого є Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України». Останнім користувачем була Рівненська філія АКБ «Індустріалбанк». З 2012 року приміщення пустувало. Дуже вигідне розташування, самісінький центр міста і сучасний дизайн, (будинок побудований в 1996 році, але досі виглядає сучасно) – не єдині переваги будівлі. Приміщення має власну дахову котельню, загальна його площа складає 2079,2 квадратні метри.

На засіданні 9 жовтня 2020 року Кабмін прийняв рішення відчужити майно у АТ «Укртранснафта» та передати приміщення до Фонду Державного майна. Ну, а ті, в свою чергу, виставлятимуть його на приватизацію. Відповідно до закону, процедура буде проходити на електронному майданчику Prozorro.

До слова, разом з будівлею на Соборній буде відчужено ще три комплекси, а саме:

– Вбудовано-прибудований магазин-кафе, загальною площею 320,9 м кв., розташований за адресою: м. Рівне, вул. Лермонтова, 7 та пов’язане з ним рухоме майно (система охоронної сигналізації, система вентиляції);

– Виробничо-лабораторний корпус, загальною площею 2415,1 м кв., розташований за адресою: м. Рівне, вул. Котляревського, 7, та пов’язане з ним рухоме майно (вузол обліку теплової енергії, локально-обчислювальна мережа);

– Комплекс будівель бази відпочинку «Сосновий Бір» (головний корпус, котеджі, будинки для інвентаря, котельні, трансформаторна, прохідна, винний погреб тощо) загальною площею 2211,20 м кв., розташований за адресою: Рівненська область, село Жобрин, вул. Лісова, 2, та пов’язане з ним рухоме майно (електросилове обладнання, автоматика котельні, телефонізація, меблі тощо).