6°

Засідання Рівненського міськвиконкому почали з інформації про щеплення

Сьогодні, 9 листопада, засідання Рівненського міськвиконкому почалося з інформації про щеплення.

Першим питанням на черговому засіданні виконкому була ситуація з запобіганням грипу та гострим респіраторним захворюванням. Начальник Рівненського міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів наголосив, що наразі фіксуються лише поодинокі випадки грипу. Завдяки карантинним заходам, масковому режиму, посиленню санітарних заходів грипу дуже мало. Між тим, міські медичні заклади Рівного до роботи з такими хворими готові.
Через невисоку захворюваність люди мало щеплюються від цієї недуги. Хоча вакцина від грипу є доступна в аптечній мережі. Тому чиновник закликав рівнян вакцинуватися від грипу і захистити своє здоров’я. Крім того, до членів виконкому звернувся головний лікар ЦМЛ Євген Кучерук. Він закликав просити, агітувати, переконувати людей у необхідності вакцинуватися від COVID-19 .

“Лікарі і лікарня – на межі. У нас 360 хворих, важких. Серед померлих від ковіду немає жодного вакцинованого. Допоможіть нам, вакцинуйтеся, бо це єдине спасіння”, – наголосив Євген Кучерук.

Також члени виконкому підтримали звернення до голови Рівненської ОДА щодо розподілу коштів субвенції з Державного бюджету на кисневі станції. Зокрема, центральна міська лікарня потребує 1,5 млн грн на розширення потужностей кисневої станції.

Джерело: 7 днів