11°

Заступниця декана у Рівненському державному гуманітарному університеті розповсюджувала проросійські матеріали

Заступниця декана у Рівненському державному гуманітарному університеті розповсюджувала через російську соціальну мережу “Однокласнікі” проросійські матеріали.

В університеті Ольга Сєвєрова, донька підполнковника ГРУ, викладає “Історію слов’янських народів”, де розповідає про братські народи та велич росії.

Навіть після обшуків вона не отримала підозру і не була відсторонена від викладання…

Нардепка Соломія Бобровська оприлюднила ім’я та прізвище посадовиці. Про це вона написала на своїй фейсбук-сторінці, передає “Еспресо.Захід”.

“Рівненський державний гуманітарний університет має всі шанси потрапити в агентурний скандал. Заступниця декана з навчальної роботи факультету історії, політології та міжнародних відносин Ольга Сєвєрова, що ще у 90-ті перебралась до Рівного, а родом з Росії (Чіти), і предметом вивчення мала декабристьский рух (так, я серйозно), в соціальних мережах розповсюджувала матеріали, що компетентні органи кваліфікували за статтею 436-1 ККУ (Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів)”, – написала Бобровська.

“Цією жінкою зацікавились компетентні органи, але хтось досі тримає в себе підозру. І вже 3 тиждень ця справа підвисла з усією доказовою базою. Більше того, її досі не звільняють і не усувають з посади в РДГУ, що створює численні конфлікти всередині колективу”, – зазначила Бобровська.

Відтак вона закликала дати хід справі, “бо зрадникам і ваті не місце в українській системі освіти”.

“Маємо розуміти, яка кількість консерв, багаторічної агентури все ще є в Україні і, як сильно і міцно вони укорінені в освіту, політику, культуру, медіа, церкву. Кращого часу, ніж зараз, щоб викрити все, що було приховано, не буде”, – додала народна обраниця.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp